[email protected]

7 Gece 8 Gün Balkan Rüyası

Belgrade

Balkan coğrafyasını baştan sona gezmeye hazırsanız sizin için özenle hazırladığımız bu ekonomik programı kaçırmamalısınız

0

8 Gün 7 Gece

1 Şehir

22:00

Otobüs

Yok

Saat 22:00 civarında sizleri belirlenen noktalardan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar ile birlikte Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına gelerek pasaport işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.
İpsala’da pasaport işlemleri sonrasında Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Dedeağaç, Gümülcine üzerinden Kavala’ya varıyoruz. Burada meşhur Kavala kurabiyecisinde ekstra kahvaltı ve kurabiye alışverişimizi yaptıktan sonra Koronia Gölleri, Halkidiki Yarımadası’nın eşsiz manzaralarını izleyerek Selanik’e varıyoruz. Aristoteles Meydanı, Kordon, Beyaz Kule ziyaretleri sonrası Aya Dimitros Katedrali ve Atatürk Evi’ni gördükten sonra Selanik’teki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Ekstra Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra

Otelde alınacak kahvaltının ardından Makedonya’ya Atatürk’ün askeri eğitimini aldığı Manastır’a doğru yola çıkıyoruz. Atatürk’ün okuduğu şimdi müze olarak hizmet veren Askeri İdadi’yi ziyaret ediyoruz. Manastır’ın meşhur Şirok Sokağı’nda kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş esnasında Atatürk'ün Manastır'da ilk aşkı Eleni Karinte'nin evini görüyoruz. Daha sonra Makedonya’nın incisi Ohrid’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde elmaları ve Niyazi Paşası ile meşhur Resne’yi görüyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resne’ li Niyazi’nin Sarayını ziyaret ediyoruz. Bizans döneminin Ohrid’deki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde halen konserler için kullanılan Ayasofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Tiyatro, Car Samuel Kalesi, Çınar Meydanı, Ohri Halveti Tekkesi ve Tarihi Çınar Ağacı göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra dileyen misafirlerimiz ile eşsiz manzaraları görebileceğiniz Ohrid Gölü üzerinde keyifli bir tekne turu gerçekleştiriyoruz (Ekstra 10 €). Serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Otelde Açık Büfe Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra

Otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile Ohrid gölünün doğduğu yer olup, muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turunu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuz esnasında sandal ile kaynak suyunun içerisinde keyifli bir gezi gerçekleştiriyoruz (Ekstra 10 €). Sonrasında turumuza katılmayan misafirlemizi otelden aldıktan sonra ormanların içinden Mavrovo Dağı’nın zirvesinden geçerek yolculuğumuza devam ediyoruz. Mavrovo Dağı’nın zirvesinde kısa bir ihtiyaç molası veriyoruz. Daha sonra yolculuğumuza devam ediyoruz ve Müslümanların ağırlıklı yaşadığı şehirlerden birisi olan Gostivar’dan geçerek nüfusunun %90’ı Türk olan Kalkandelen’e geliyoruz. Kalkandelen’in içinde belki de hayatınızda daha önce hiç görmediğiniz bir camii göreceksiniz. İki kız kardeş tarafından yaptırılan, işlemeleri ile ilgi odağı olan Alaca Cami’ni görünce “kadın elinin dokunduğu belli oluyor” diyeceksiniz. Daha sonra Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’e doğru devam ediyoruz. İlk olarak Üsküp Kalesi, Mustafa Paşa Cami, Murad Paşa Cami, Kapan Han, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Tarihi Taş Köprü’den geçerek tarihe damgasını vurmuş birçok önemli ismin heykellerinin bulunduğu, ciddi uğraşlar ile yenileme çalışmaları yapılarak Avrupa başkentlerindeki meydanlar seviyesine getirilen Makedonya Meydanı’na geliyoruz. Akşamları muhteşem bir ışıklandırma ve su şovları ile misafirlerini karşılayan bu meydan da Büyük İskender Heykeli, Çar Samuel Heykeli, I. Justinyanus Heykeli, Kral Philip, Kraliçe Olympia Heykelleri ile birlikte Rahibe (Azize) Teresa’nın Heykeli ve Anı Evi de göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Otelde Açık Büfe Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra

Otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile Üsküp’ün tüm su ihtiyacını karşılayan doğa harikası Matka Kanyonu’nu ziyaret ediyoruz. Matka Kanyon’unda , kanolar ile yapılan mağaraların içine girdiğimiz bir tur gerçekleştiriyoruz. Ardından verilecek sertbest zamanda isterseniz fotoğraf çekebilir, kafelerde kahvelerinizi içebilirsiniz. (Ekstra 15 €). Daha sonra tura katılmayan misafirlerimiz otelden alıp, Kosova’ya giriş yapmak üzere Kuzey Makedonya’dan ayrılıyoruz. Dünya’nın en genç ülkelerinden birisi olan Kosova’nın en şirin şehri Prizren’e geliyoruz. Şar Dağ’nın eteklerine kurulmuş, ortasından Bistriça Nehri’nin aktığı Prizren’de Halveti Tekkesi, Gazi Mehmet Paşa Hamamı ve dönem mimarisinin en güzel örneklerinden Sinan Paşa Camii’ni görüyoruz. Verilecek serbest zamanda Prizren kalesine çıkmanız tavsiyemizdir. Ardından Kosovo savaşında şehit düşen Osmanlı Padişahı 1. Murat’ın Türbesi olan Murat Hüdavendigar’ı ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretin ardından Kosova’dan ayrılarak Arnavutluk’a giriş yapıyoruz. Arnavutluk’ta dünyada örneği olmayan sınırları içerisinde hem deniz, hem nehir, hem göl bulunduran Arnavutluk’un İşkodra şehrine gelerek, Rozafa Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Otelde Açık Büfe Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra

Otelde alınacak kahvaltının ardından Karadağ'a (Montenegro) giriş yaparak Ulcin, Bar şehirleri içinden geçerek muhteşem Adriyatik manzaraları eşliğinde Avrupa sosyetesinin tatil için tercih ettiği en popüler şehirlerden birisi olan Budva sınırları içerisinde bulunan Singapurlu iş adamına ait Sveti Stefan adasını en güzel noktadan gören bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. Budva şehir merkezini panoramik olarak gördükten sonra küçük şirin bir ortaçağ şehri olan Kotor'da Meydan, Ortodoks ve Katolik Kiliseleri, Beskuça ailesinin rezidansını, St. John şövalyelerinin kilisesini görüyoruz. Kotor kalesinde geçireceğimiz serbest zaman sonrası Serbest zaman sonrası konaklama yapacağımız Bosna Hersek’in güzel şehirlerinden Trebinje kentine konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Dubrovnik gezisi düzenliyoruz. Ardından katılan misafirlerimiz ile Hırvatistan’a giriş yapıyoruz. Balkanlar’ın İncisi Dubrovnik’e varıyoruz. UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış olan Dubrovnik’te surları, Onofrio Çeşmelerini, Stradun Caddesi’ni, Saat Kulesi’ni, Dük Sarayı’nı, Gundulic Anıtı’nı, Dubrovnik Merdivenlerini, Sv. Vlah ve Sv. Ignatius Kiliselerini görüyoruz. (Ekstra 40 €) Serbest zaman sonrasında. Bosna Hersek sınırları içerisinde bulunan otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Otelde Açık Büfe Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra

Otelde alınacak kahvaltının ardından Blagaj’da bulunan 550 yıldır yaşayan Alperenler Tekkesini ziyaret ediyoruz (Ekstra 5 €). Doğa harikası bir yerde bulunan bu tekke sizi çok etkileyecek. Neretva Nehri üzerinde bulunan, 1557’de Mimar Sinan’ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin’in inşa ettiği ancak Hırvat topçu ateşiyle yıkılan sonrasında 2004’te Türkiyemizin desteğiyle yeniden yapılan UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan ve kendinizi tarihin içerisinde bulacağınız Mostar Köprüsü’nü ziyaret edeceğiz; Eski şehrin kaybolmayan ve yıpranmayan eserlerinden tarihi Koski Mehmet Bey Camisinden Mostar Köprüsü’nü seyir ve Karagöz Camisini ziyaret ediyoruz. Savaştan kalan Şehitlikleri görüyoruz. Serbest zaman sonrası farklı mimarisi ile dikkat çeken taş evlerden oluşan Poçitel Köyü’nü yol üzerinde ziyaret ederek Saraybosna’ya doğru devam ediyoruz. Saraybosna’ya varışımız ile birlikte Avrupa’nın en müstesna çarşısı Baş Çarşı’da gezintiye başlıyoruz. Osmanlı döneminden beri eğitimine ara vermeden devam eden Kurşunlu Medresesi ve Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının oğlu Gazi Hüsrev Bey Camisini ziyaret ediyoruz. Bosna Savaşında günlerce yanan, milyonlarca el yazması eserin yok edildiği kütüphane, orijinal güneş sistemli saati ile Sahat Kula, Katolik Katedrali, Ortodoks kiliseleri ve Musevi Sinagogunu görme, Fatih Sultan Mehmet’e hediye edilen Hünkar Camii’ni, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin (Hünkar) Köprüsünü görüyoruz. Doğu – Batı sentezini sokaklarında gezerken hissedeceğiniz bu muhteşem şehirdeki gezimizin ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Otelde Açık Büfe Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra

Otelde alınacak kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz Vrelo Bosna – Savaş Tüneli gezisi düzenliyoruz. Bu turumuz esnasında ilk olarak, 1984 kış olimpiyatlarının düzenlendiği İgman Dağı eteklerinde bulunan ve Bosna Nehri’nin kaynağı olan Vrelo Bosne milli parkını ziyaret ediyoruz. Kuğuların, yaban ördeklerinin serbestçe yaşadığı bu doğal parkta mevsime göre doğanın her türlü rengini ve tonunu görme şansımız olabilecektir. Turumuzun ikinci kısmında ise tam 1425 gün süren Saraybosna Kuşatması ‘nın kırıldığı Savaş (Yaşam) Tüneli ‘ni ziyaret ediyoruz. Burada yaklaşık 15 dk sürecek video ile savaşın ağır şartlarını görüyor, fotoğraf galerisi savaş haritası ve savaş sırasında kullanılan araç gerecin sergilendiği müzeyi gezerek turumuzu tamamlıyoruz. (Ekstra 15 €) Belgrad’a doğru yola çıkıyoruz. Sınır işlemleri sonrası Belgrad’a varışımız ile birlikte Osmanlı eseri olan Kale Meydanı, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Stambol Kapısı, Askeri Müze, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktaları gördükten sonra Belgrad’ın en hareketli Caddesi ve adını Sırbistan III. Prensi Mihailova’dan alan ve 1870 yıllarına ait birçok büyük ve etkileyici binayı barındıran, Knez Mihajlova Caddesi’nde yürüyüş turumuzda, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukur Çeşme, Cumhuriyet Meydanı, Sırbistan Ulusal Parlamentosu ve Prens Mihailo Heykeli’ni görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Tuna ve Sava Nehri üzerinde tekne turu gerçekleştiriyoruz (Ekstra 10 €). Ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Otelde Açık Büfe Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra

Otelde alınacak kahvaltının ardından Bulgaristan’ın başkenti Sofya'ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası panoramik şehir turumuza başlıyoruz; St. Nedelya Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasındadır. Ayrıca Ulu Önder Atatürk'ün Yeniçeri Elbisesi ile katılmış olduğu ünlü balonun yapıldığı Ordu Evini de görüyoruz. Daha sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Manisa’ya doğru geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki Turdayim.com organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

3* ve 4* Otellerde Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı Otelde Açık Büfe Öğle Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Ekstra
 • Tüm program boyunca lüks otobüsler ile ulaşım
 • 3* veya 4* otellerde 7 Sabah kahvaltısı ve konaklama
 • Programda belirtilen tüm şehir turları
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • Tüm otoban, check-point ve otopark ücretleri
 • Gümrük ve şehir vergileri
 • Tüm şehir ve alan vergileri
 • Bazı şehirlerde alınan zorunlu yerel rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Schengen Vize ücreti (140 €) (Yeşil Pasaport sahiplerinin vizeye ihtiyacı yoktur)
 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
 • Ekstra turlar
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Otellerde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT

- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
- Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
- Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
- Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
- Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
- Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
- Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
- Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

- Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
- Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.

- Turdayim.com, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
- Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

Vize Bilgileri
****** İşverenler için Turistik Yunanistan Vizesi Evrakları:********

1 - En az 6 ay geçerli pasaport
2- 2 Adet beyaz fon son 6 aylık vesikalık resim
3 -Şirket Antetli kağıdına görevini, gidiş amacını, hangi tarihler arası gidileceğini ve tüm masraflarının şirket tarafından yada kendi tarafından karşılanacağını belirten dilekçe
4 -İmza sirküleri fotokopisi
5 - Vergi levhası fotokopisi
6- Son 6 aylık Faaliyet belgesi fotokopisi
7- Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
8- Tapu, Ruhsat fotokopisi
9 -Son dönemli hesap cüzdanı fotokopisi yada banka yazısı
***** Çalışanlar için Turistik Yunanistan Vizesi Evrakları: *****

1- En az 6 ay geçerli pasaport
2- 2 Adet beyaz fon son 6 aylık vesikalık resim
3- Şirket Antetli kağıdına görevini, gidiş amacını, hangi tarihler arası gidileceğini ve tüm masraflarının şirket tarafından yada kendi tarafından karşılanacağını belirten dilekçe
4- İmza sirküleri fotokopisi
5- Vergi levhası fotokopisi
6- Son 6 aylık Faaliyet belgesi fotokopisi
7- Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
8- İşe giriş bildirgesi si
9- Son 3 aylık maaş bordrosu fotokopisi
10- Tapu, Ruhsat fotokopisi
11- Son dönemli hesap cüzdanı fotokopisi yada banka yazısı
***** Emekliler için Turistik Yunanistan Vizesi Evrakları:*****

1- En az 6 ay geçerli pasaport
2- 2 Adet beyaz fon son 6 aylık vesikalık resim
3- Boş kağıda mesleğini, emekli olduğu kurumu, gidiş amacını, hangi tarihler arası gideceğini ve tüm masraflarının şirket tarafından yada kendi tarafından karşılanacağını belirten dilekçe
4- Emeklilik cüzdanı ve maaş kartının ön yüzünün fotokopisi
5- Emekli olunan kurumun kimlik fotokopisi
6- Tapu, Ruhsat fotokopisi
7- Son dönemli hesap cüzlanı fotokopisi yada banka yazısı
***** Öğrenciler için Turistik Yunanistan Vizesi Evrakları:*****

1- En az 6 ay geçerli pasaport
2- 2 Adet beyaz fon son 6 aylık vesikalık resim
3- Boş kağıda mesleğini, emekli olduğu kurumu, gidiş amacını, hangi tarihler arası gideceğini ve tüm masraflarının şirket tarafından yada kendi tarafından karşılanacağını belirten dilekçe
4- Yunanistan daki Akrabasından faks yada mail olarak davetiye
5- Davetiyeyi gönderen kişinin Oturumu yada geçerli vizesinin Fotokopisi
6- Tapu, Ruhsat fotokopisi
7- Son dönemli hesap cüzdanı fotokopisi yada banka yazısı
8- Öğrenci Belgesi Fotokopisi
9- Ailesi İşveren yada Çalışan İse,

10- Şirket Antetli kağıdına görevini, çocuğunun gidiş amacını, hangi tarihler arası gidileceğini ve tüm masraflarının şirket tarafından yada kendi tarafından karşılanacağını belirten kaseli imzalı dilekçe
11- İmza sirküleri fotokopisi
12- Vergi levhası fotokopisi
13- Son 6 aylık Faaliyet belgesi fotokopisi
14- Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
15- İşe giriş bildirgesi si
16- Son 3 aylık maaş bordrosu fotokopisi
17- Tapu, Ruhsat fotokopisi
18- Son dönemli hesap cüzdanı fotokopisi yada banka yazısı
Ailesi Emekliler İse:

19- Boş kağıda çocuğunun isim soyadı, hangi tarihler arası gideceğini ve tüm masraflarının kendi tarafından karşılanacağını, adres, telefon ve cep telefonunun belirtildiği dilekçe
20- Emeklilik cüzdanı ve maaş kartının ön yüzünün fotokopisi
21- Emekli olunan kurumun kimlik fotokopisi
**** Çalışmayanlar için Turistik Yunanistan Vizesi Evrakları:*****

1- Türkiye’ye dönüsünden İtibaren en az 6 aylık geçerli pasaport.
2- 2 Adet beyaz fon vesikalık resim.
3- A4 Kağıda gidiş amacını, hangi tarihler arası gidileceğini, tüm masrafların kendi tarafından karşılanacağını, adres ve telefonunu belirten dilekçe.
4- Tapu, Ruhsat Fotokopisi
5- Son dönemli içinde bakiye olan şahsi banka hesap cüzdanı fotokopisi yada banka yazısı

Hareket Saati : 22:00 -
Hareket Saati : 22:30 -
Hareket Saati : 23:00 -
Hareket Saati : 23:30 -
Hareket Saati : 00:00 -
Hareket Saati : 01:00 -
Hareket Saati : 02:30 -

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros