Hakkımızda


Turizm sektöründe 10. yılını kutlayan Piray Turizm 2019  Yılında Online tabanlı yeni bir Oluşum ile Turdayim markasını yaratmış ve faaliyetlerine genç markası Turdayim.com olarak devam etmektedir.

Turdayim.com, gezginler için her yıl,  deneyimlerinden oluşturduğu farklı gezi koleksiyonlarını hazırlar; her biri özgün ve kişiye özel pek çok yolculuğu seçiminize sunar. Destinasyon seçiminde özellik ve özgünlük isteyen hür ruhlar için, düşledikleri ölçülerde ‘tatil tasarımları’ yapar. İşte bu yüzden Turdayim.com, tümüyle kişiselleştirerek sunulan gezi önerilerinde hem ürün hem de hizmet kalitesinin en üst düzeyde olduğunun garantilenmesi demektir.

Bir yolculuğu hayal etmek, tasarlamak, istenilen düzeye getirmek.. Böylelikle size, yalnızca size özgü ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak… İşte bizim işimiz, bizim tutkumuz, bu!

Yolculuk etmek insanoğluna daima çok çekici gelmiştir: Yeni yerler, yeni insanlar tanımak, ayrıcalıklı ve unutulmaz anlar yaşamak… Binlerce ağır sorumluluğu yüklenmiş , gündelik hayatın rutin koşuşturmalarından bunalmış kişilerin ‘tatil’ için ayırdıkları zamanın ne değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte bu nedenle Turdayim.com tümüyle kişiselleştirdiği gezi önerileriyle siz gezginleri en iyi şekilde ağırlamanın yollarını araştırır ve tatiliniz süresince hiç sıkılmadan, tam istediğiniz gibi unutulmaz anlar yaşamanızı garantiler.

Evinizin salonundan ya da çalışma masanızın üzerinden sizi alıp düşler dünyasına götürmeyi hedefliyoruz.


Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Turdayim.com, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Turdayim.com, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.İLETİŞİM

info@turdayim.com
0850 840 00 87
Nişancı Mah. Eyüp sultan bulv. No: 100/5
    Eyüp Sultan - İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.