KAYIT    İLETİŞİM
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu: Turdayim.com Ilgaz Dağı Yıldıztepe Kayak Merkezinde. Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu ile dilerseniz karın keyfini kayarak, dilerseniz kahvenizi yudumlayarak çıkartın.
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu: Turdayim.com Ilgaz Dağı Yıldıztepe Kayak Merkezinde. Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu ile dilerseniz karın keyfini kayarak, dilerseniz kahvenizi yudumlayarak çıkartın.
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu: Turdayim.com Ilgaz Dağı Yıldıztepe Kayak Merkezinde. Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu ile dilerseniz karın keyfini kayarak, dilerseniz kahvenizi yudumlayarak çıkartın.
  • Yıldıztepe Kayak Merkezi
  • Her Hafta Cumartesi Pazar Hareketli
  • Kesin Kalkışlı
  • Araç İçi Lunch Box (Kahvaltı Paketi)
  • Sucuk Ekmek
  • Kayak Ve Kızak Keyfi
Turdayim.com Ilgaz Dağı Yıldıztepe Kayak Merkezinde. Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu ile dilerseniz karın keyfini kayarak, dilerseniz kahvenizi yudumlayarak çıkartın.

Turdayim.com Araç Kalkış Noktaları

07:00 Ofis Önü (Meşrutiyet Caddesi 22/3) 

07:10 Milli Kütüphane

07:20 Ankamal Emniyet Genel Müdürlüğü Karşısı

07:40 Keçiören Altınpark (Ziraat Bankası Karşısı)

Sabah saat 07:00’de ofis önünde buluşup araç içi ikramlarla karlar dünyasına yolculuğumuz başlıyor. Molamız sonrasında tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşa bileceğiniz, gönlünüzce soluklana bileceğiniz cennetten bir köşe Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezi'ne varıyoruz. Turdayim.com misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış restoranımıza varıyoruz. Size özel mangal partimizin hazırlıkları yapılırken dileyen misafirlerimiz bölgede yer alan tesisimizde oturup çaylarını yudumlayarak bu eşsiz doğal güzelliği seyredebilirler, dileyen misafirlerimiz ise kayak malzemesi kiralayıp kayak yapabilirler, çocuklar ise kızak kaymanın keyfine varabilirler. Kayak yapmayan misafirlerimiz kızak kiralayarak doyasıya eğlenebilirler. Öğlen yemeği olarak Mangal partimizde ekmek arası Köfte, Tavuk veya Sucuk eşliğinde size sunulan salata çeşitlerinden dilediğinizi seçerek yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Yemek sonrası dileyen misafirlerimizle milli parkın muhteşem manzarasında keyifli bir doğa yürüyüşü yapıyoruz ve sonrasında 16.30’ a kadar serbest zamanımız oluyor. Dönüş saatimiz geldiğinde bembeyaz karların arasında Ilgaz'dan ayrılmak üzere sizlerle birlikte Ankara için dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında Ankara’ya varıyoruz ve bu muhteşem gezimizin sonuna geliyoruz. Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak sizlerden ayrılıyoruz. 

Not: TKF Ilgaz Dağ Tesisleri bölgede kar durumuna göre kayak pistlerini anlık olarak kapatma ve açma yetkisine sahiptir.

Kahvaltı : Araç İçi Kahvaltı Paketi

Öğle Yemeği : Restaurant'ta Mangal Keyfi ( Köfte, Tavuk veya Sucuk + Salata + İçecek ) (Extra)

Kayak Odasında Turdayim.com Misafirlerine Özel Fiyatlar

Kayak Takımı:

Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük:

Kayak Kıyafeti Alt:

Kayak Kıyafeti Üst:

Board Kirası Günlük:

Kızak (1 Saat):

Kayak + Kıyafet:

Tek Seferlik Telesiyej Kullanımı:

Sınırsız Telesiyej Kullanımı:  

DAHİL OLANLAR:
-Lüks Araç İle Ulaşım
-Araç İçi Kahvaltı Paketi
-Milli Park Giriş Ücretleri
-Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
-Tüm Şahsi Harcamalar
-Mangal Keyfi (Ekmek Arası Köfte, Tavuk veya Sucuk 1 Meşrubat)
-Günlük Kayak Kıyafetleri Alt Üst
-Günlük Kayak Takımı
-Günlük Kayak Ekipmanları
-Günlük Ski Pass Ücreti
-Günlük Board
-Günlük Kızak

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRDILGAZ01
LOKASYON:
Ilgaz
YEMEK:
Araç içi kahvaltı paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 Ofis Önü (Meşrutiyet Caddesi 22/3), 07:10 Milli Kütüphane Önü, 07:20 Ankamall Emniyet Genel Müdürlüğü Karşısı, 07:40 Keçiören Altınpark (Ziraat Bankası Karşısı)
BİTİŞ:
Keçiören Altınpark (Ziraat Bankası Karşısı), Ankamall Emniyet Genel Müdürlüğü Karşısı, Milli Kütüphane Önü, Ofis Önü (Meşrutiyet Caddesi 22/3)
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

149TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@turdayim.com
0850 840 00 87
MECİDİYEKÖY MAH. ŞEHİT ERTUĞRUL KABATAŞ CAD. CANITEZ İŞ HANI APT. NO:3/5 ŞİŞLİ / İSTANBUL
    ŞİŞLİ - İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.