• Bodrum turu Thor Exclusive : Thos Exclusive hotelde 3 gece ve 4 gece seçenekleri ile özlenen bodrum turu
  • Bodrum turu Thor Exclusive : Thos Exclusive hotelde 3 gece ve 4 gece seçenekleri ile özlenen bodrum turu
Thos Exclusive hotelde 3 gece ve 4 gece seçenekleri ile özlenen bodrum turu

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: 

* Gidiş Dönüş ulaşım

* 3 gece 4 gün veya 4 gece 5 Gün seçtiğiniz kategoride herşey dahil konaklama

* Tur rehberlik hizmeti 

* seyahat sigortası 

* araç içi ikramlar 

Fiyata Dahil olmayan hizmetler: 

* Kişisel Harcamalar

* Otel ekstraları 

* Rehberimizin düzenleyeceği ekstra etkinlikler 

Araç Kalkış ve Hareket saatleri: 

22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 

22:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado önü)

23:00 Kadıköy Evlendirme dairesi önü 

23:15 Kartal Köprüsü 
23:30 Çayırova Mcdonalds Önü

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.  

MAN FORTUNA: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.  

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör. 

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör. 

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRD102
LOKASYON:
Bodrum
YEMEK:
herşey dahil
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

1.199TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bodrum turu Thor Exclusive ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.