İYİ SEÇİM!
  • Fethiye Turu: Fethiye - Ölüdeniz ve Salda gölü turu
  • Fethiye Turu: Fethiye - Ölüdeniz ve Salda gölü turu
  • Fethiye Turu: Fethiye - Ölüdeniz ve Salda gölü turu
Fethiye - Ölüdeniz ve Salda gölü turu

ARAÇ HAREKET SAATLERİ:

20:30 İncirli Alfemo Önü 

21:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü (IETT Durakları Önü)

21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

21:50 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

22:00 Çayırova Mc Donalds Önü

23:00 İzmit Halkevi Durağı

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

Gidiş - Dönüş Ulaşım

3 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması

3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

3 Açık Büfe / Set Menü Akşam Yemeği

Saklıkent Kanyon ve Ölüdeniz Turu (1. Gün)

12 Adalar Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil) (2. Gün)

Salda Gölü Turu (4. Gün)

Zorunlu Seyahat Sigortası

Tur Liderliği

Araç içi İkramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Kişisel Harcamalar

Öğle Yemekleri (2. Gün 12 Adalar Tekne Turu'ndaki Öğle Yemeği Tur Ücretine Dahildir)

Yamaç Paraşütü

Jeep Safari Turu

Scuba Diving

Rafting

Zipline

TUR PROGRAMI

1.gün Saklıkent Kanyon & Ölüdeniz

Yapacağımız gece yolculuğunun ardından ilk durağımız Saklıkent Kanyon; burada vereceğimiz serbest zamanda kanyonun serin sularında yürüyüş yapabilir, doğal güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında otobüsümüze binerek otelimize ulaşıyoruz ve odalarımızı alıyoruz.

Odalarımıza yerleştikten sonra günün kalanında tekrar otobüsümüze binerek dünyanın en eşsiz doğal güzelliklerinden bir olan Ölüdeniz`i görmek üzere Belcekız mevkine geçiyoruz. Ölüdeniz`de vereceğimiz uzun yüzme vakti ve serbest zaman sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.

Kahvaltı: Güzergaha bağlı olarak uygun bir noktada alınır.(Ekstra)

Öğle yemeği: Saklıkent Kanyon'da serbest olarak alınıyor. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otel'de açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

 Konaklama: Nazar Garden Hotel

2.Gün 12 Adalar Tekne Turu (Tam Gün)

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından kısa bir yolculuk yaparak tam gün 12 Adalar tekne turuna başlamak üzere Fethiye marinaya geçiyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmakta. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) ( 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar dolayısı ile kullanılan bir isimlendirme olup tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turumuzun ardından otelimize geçiyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil. Otel'de açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 

Öğle yemeği: 12 Adalar Tekne Turunda açık büfe veya set menü olarak alınıyor. Tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otel'de açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

 Konaklama: Nazar Garden Hotel

3.Gün Serbest Aktivite Günü

1.Seçenek: Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) (Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.

2.Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. 

3.Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra) Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Devamında alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yaka Köyü'ne ulaşıyoruz. Devamında Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolundan Gizli Kent’e varıyoruz. Gizli Kent Şelalesi gezisi sonrasında Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Burada öğle yemeği molası veriyoruz. Saklıkent kanyonuna giriş ücretleri dahil değildir. Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağını, kanyondan akan buz gibi suların serinliğinde unutacaksınız. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz. (Dikkat bu aktivitede oldukça ıslanacaksınız!) 

Dileyen misafirlerimizle Fethiye Gecelerinde eğlenmek için lobide buluşma. 

Akşam yemeği ve konaklama otelde. 

Kahvaltı: Tur ücretine dahil. Otel'de açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 

Öğle yemeği: Bölge'deki restoranlarda serbest olarak alınıyor. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otel'de açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

 Konaklama: Nazar Garden Hotel

4.Gün Salda Gölü

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak ülkemizin en derin ve en temiz gölü “Türkiye’nin Maldivleri”olarak bilinen Salda Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, yüzebilirsiniz. Salda Gölünün güzelliklerini yaşadıktan sonra İstanbul’a yol almaya başlıyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil. Otel'de açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. 

Öğle yemeği: Salda Gölü'nde serbest olarak alınıyor. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Güzergaha bağlı olarak uygun bir noktada alınır. (Ekstra)


ÖNEMLİ BİLGİ:

0-2 yaş bebekler ücretsizdir, koltuk verilmez.

3 yaş itibari ile tüm çocuklar için koltuk satın alınması zorunludur.

Otobüs ile ulaşımlarda koltuk numaralandırılması sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. için haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda turdayim.com katılımcılara 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 20 Kişidir. <<

Yeterli kişi sayısına ulaşılamaması halinde, otobüs ulaşımları başka seyahat acenteleri veya otobüs firmaları ile sağlanır.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden turdayim.com  kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

TAVSİYELER:

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

REZERVASYON DETAYLARI:

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek aksiliklerde Ml sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı eksiksiz, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR:

Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır;

16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego / Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner & Mitsubishi Safir

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRD1299
LOKASYON:
Olimpos
YEMEK:
3 sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
⚫ 21:30 İncirli ( Dilek Pastanesi Önü ) ⚫ 22:00 Mecidiyeköy ( İETT Durakları Önü ) ⚫ 22:30 Kadıköy ( Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü ) ⚫ 22:50 Kartal Köprüsü ( Ankara Yönü ) ⚫ 23:00 Çayırova Mc Donalds Önü ⚫ 00:00 İzmit Halkevi Önü ⚫ 00:30 Sakarya Otogar Önü
BİTİŞ:
⚫ 21:30 İncirli ( Dilek Pastanesi Önü ) ⚫ 22:00 Mecidiyeköy ( İETT Durakları Önü ) ⚫ 22:30 Kadıköy ( Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü ) ⚫ 22:50 Kartal Köprüsü ( Ankara Yönü ) ⚫ 23:00 Çayırova Mc Donalds Önü ⚫ 00:00 İzmit Halkevi Önü ⚫ 00:30 Sakarya Otogar Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

949TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Fethiye Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.