KESİN ÇIKIŞ
  • Günübirlik Uludağ Turu: Her Haftasonu Günübirlik Uludağ Turu Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Günübirlik Uludağ Turu: Her Haftasonu Günübirlik Uludağ Turu Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
Her Haftasonu Günübirlik Uludağ Turu Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..

GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU

HER HAFTASONU CUMARTESİ-PAZAR KESİN KALKIŞLI

TUR PROGRAMI 

Siz değerli misafirlerimiz ile buluşmanın ardından kahvaltı paketlerimiz ve otobüs içi ikramlarımız eşiliğinde Marmara bölgesinin en büyük Kayak Merkezi Uludağ'a doğru yol alıyoruz. Uludağ'a ulaştığımızda dileyenler kayak yapmak için ski paslarını alarak Kayak takımlarıyla gün boyu kayak yapma imkanı bulacaktır.

Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz kızakla kayabilir, kartopu oynayabilir, kardan adam yapabilir, çevredeki kafelerde sıcak vakit geçirebilir. Kayak dersi almak isteyen veya kayak takımı kiralamak isteyen misafirlerimize Rehberimiz yardımcı olacaktır. öğlen yemeği serbest zaman acıktığınızda sucuk ekmek+ içecek menüsünü (Ekstra) dilediğiniz zaman alabilirsiniz. 

16.30 - 17:00 gibi dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Merkeze indiğimizde Bursa'nın meşhur İskender'inden tatmak için mola vereceğiz. Sonrasında İstanbul'a varıyoruz . Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki Turdayim.com turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

Ekonomik Paket 

-Ulaşım

-Kahvaltı Paketi

-Rehberlik Hizmeti

-Araç içi ikram

Standart Paket

-Ulaşım

-Kahvaltı Paketi

-Rehberlik Hizmeti

-Araç içi ikram

-Kayak Takımı

Premium Paket

-Ulaşım

-Kahvaltı Paketi

-Rehberlik Hizmeti

-Araç içi ikram

-Kayak Takımı

-Kayak Kıyafeti

-Öğle Yemeği

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

04:30 -- İncirli Metrobüs Dilek Pastanesi Önü

05:00 -- Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

05:30 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

05:45 -- Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

06:00 -- Çayırova Mc Donald's

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya bot tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza yedek kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

ÇAĞRI MERKEZİ 

0850 840 00 87

WHATSAPP HATTI

0530 237 27 34

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRD087
LOKASYON:
Uludağ
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
04:30 İncirli dilek Pastahanesi önü 05:00 Mecidiyeköy İETT Durakları 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi 05:45 Kartal Köprüsü 06:00 Çayırova Mcdonalds
BİTİŞ:
04:30 İncirli dilek Pastahanesi önü 05:00 Mecidiyeköy İETT Durakları 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi 05:45 Kartal Köprüsü 06:00 Çayırova Mcdonalds
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.
EKSTRALAR
1600 TL
Vip Vito ile ulaşım

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

109TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0850 840 00 87