KAYIT    İLETİŞİM
SON YERLER!
  • İskeçe Karnavalı Otobüs ile 1 Gece: Renkli İskece Karnavalı Rengarenk Sokaklar
  • İskeçe Karnavalı Otobüs ile 1 Gece: Renkli İskece Karnavalı Rengarenk Sokaklar
  • İskeçe Karnavalı Otobüs ile 1 Gece: Renkli İskece Karnavalı Rengarenk Sokaklar
  • Selanik
  • Kavala
  • Gumulcine
  • Dedeagac
  • İskece
Renkli İskece Karnavalı Rengarenk Sokaklar

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks otobüsleri ile ulasim hizmetleri

4* Otelde oda-kahvalti konaklama

Programda belirtilen panoramik sehir turlari.

Araç içi su ikrami

Sehir vergileri

Gümrük vergileri

Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri

Turdayim.com  profesyonel rehberlik hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortasi (1618 sayili Yasa Geregi düzenlenen Mesleki

sorumluluk sigortasidir.)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giris ücretleri.

Otelde alinan ekstralar ve tüm kisisel harcamalar

Ilk gün sabah kahvaltisi

Ögle ve aksam yemekleri.

Vize hizmet bedeli 140 EUR olup, konsolosluklar tarafindan ( kargo ücreti, form,

danismanlik v.b) dogabilecek ek hizmet bedelleri ?yata dahil degildir.

Yurtdisi çikis harci


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Istanbul – Kesan – Selanik

22:00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki,

23.00 Mecediyeköy Migros Önü,

23.30 Bakirköy Ömür Alisveris Merkezi Önü hareketle, Silivri – Kesan karayolu takip edilerek Ipsala sinir kapisina varis. Pasaport ve gümrük islemleri sonrasi Dedeagaç -

Gümülcine - Iskeçe - karayolu takip edilerek Selanik’e yolculuk.Konaklama: 4 * Otel Konaklama

2.

Gün
Selanik 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde Selanik varisi ile panaromik sehir turu; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydani, Osmanli ve Bizans eserleri, Yunanistan'in en büyük katedrali

olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük Iskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo - P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanlari

görülecek yerler arasindadir. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerlesiyoruz. Geceleme otelimizde. Aksam dileyen misa?rlerimiz

Rehberimizin organize edecegi extra Yunanistan Tavernasi programina katilabilirler. Leziz yemekler, Yunan Müzigi ve Buzuki esliginde sinirsiz eglence.(45 EUR)Konaklama: 4 * Otel Konaklama

3.

Gün
Selanik – Kavala – Iskece – Gümülcine – Dedeagaç – Istanbul 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvalti sonrasi Kavala’ya hareket. Yaklasik 2-3 saatlik yolculuk sonrasi Kavala’ya varis ve panaromik sehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik

yapilar, Pangia, Eski ve Yeni Sehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalali Mehmet Ali Pasa imarethanesi ve heykelinin görülmesi

sonrasi ögle yemegi için serbest zaman. Bulusma sonrasi Iskece Karnavali için Iskece’ye hareket. Varisimiz sonrasi karnavala katiliyoruz. Aksam saatlerinde Iskeçe &

Gümülcine & Dedeagaç sehirlerini panoramik olarak geçerek Ipsala sinir kapisina yolculuk. Pasaport ve gümrük islemlerini takiben Kesan – Tekirdag – Silivri karayolu

takip edilerek Istanbul’a yolculuk. Tekirdag’da serbest köfte molasi sonrasi aksam saatlerinde Istanbul baslangiç noktalarina varis ile program sonu.Konaklama: 4 * Otel Konaklama
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TURDAYIM kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• TURDAYIM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TURDAYIM dan tazminat hakkı yoktur.

• TURDAYIM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TURDAYIM sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TURDAYIM sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TURDAYIM’un sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TURDAYIM sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.


• TURDAYIM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.


• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. . 

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “TURDAYIM SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRD093
LOKASYON:
Selanik – Kavala – Iskece
YEMEK:
1 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü 23:00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Önü 22:00 Incirli Ömür Plaza Önü 23:30
BİTİŞ:
Istanbul baslangiç noktalarina varis ile program sonu
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

89

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0850 840 00 87 - (0212) 288 63 65

İLETİŞİM

info@turdayim.com
0850 840 00 87 - (0212) 288 63 65
Nişancı Mah. Eyüp sultan bulv. No: 100/5
    Eyüp Sultan - İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.