KAYIT    İLETİŞİM

Lavanta Tarlaları - Salda - Pamukkale Turu

İYİ SEÇİM!
  • Lavanta Tarlaları - Salda - Pamukkale Turu: LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE TURU
2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI
MOSMOR LAVANTA TARLALARI ARASINDA GEZİP, LAVANTA KOKUSUNU İÇİNE ÇEKEBİLECEĞİNİZ BÜYÜLÜ BİR TUR
  • Lavanta Tarlaları - Salda - Pamukkale Turu: LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE TURU
2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI
MOSMOR LAVANTA TARLALARI ARASINDA GEZİP, LAVANTA KOKUSUNU İÇİNE ÇEKEBİLECEĞİNİZ BÜYÜLÜ BİR TUR
  • Lavanta Tarlaları - Salda - Pamukkale Turu: LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE TURU
2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI
MOSMOR LAVANTA TARLALARI ARASINDA GEZİP, LAVANTA KOKUSUNU İÇİNE ÇEKEBİLECEĞİNİZ BÜYÜLÜ BİR TUR
  • ISPARTA LAVANTA TARLALARI
  • PAMUKKALE
  • SALDA GÖLÜ
  • HİERAPOLİS ANTİK KENTİ
  • CLEOPATRA HAVUZU
  • LİSİNYA DOGAL YAŞAM GÖZLEM EVİ
LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE TURU
2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI
MOSMOR LAVANTA TARLALARI ARASINDA GEZİP, LAVANTA KOKUSUNU İÇİNE ÇEKEBİLECEĞİNİZ BÜYÜLÜ BİR TUR


-- TUR PROGRAMI --

1. Gün: Gece Yolculuğu

22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

22:30 Mecidiyeköy İETT durakları (Mado Önü)

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 

23:15 Kartal Köprüsü Altı 

23:30 Çayırova Mc Donald’s 

23:45 Gebze Center Önü 

(Araç indirme noktaları alınan noktaların karşı tarafıdır.) 

2. Gün: Isparta - Lavanta Tarlaları - Salda Gölü - Pamukkale 

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra unutulmaz bir tur için araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Keçiborlu İlçesi’ne bağlı Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Köyün kerpiç evleri, kaldırım kenarlarındaki Lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Köyün yerli halkı geçimini genellikle lavanta üretiminden sağlıyor. Kuyucak Köyü yollarında ilerlemeye devam edince mor tarlaları gördüğümüz zaman gözlerimizi kapatıyor ve etrafı saran güzel lavanta kokusunu içimize çekiyoruz ve bu güzel kokunun tüm hücrelerimizi temizlediğini hissediyoruz. Yol boyunca ilerledikçe mor lavanta tarlalarını gördüğümüz zaman şok olmamak ve hayran kalmamak mümkün değil. Hemen kendimizi lavanta tarlalarının içine atıyoruz ve lavanta tarlalarında çalışan işçilerden işin inceliklerini izledikten ve öğrendikten sonra lavantalarımızı toplamaya başlıyoruz. Lavantalarımızı topladıktan sonra bu güzel manzarayı ve anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde fotoğraflarımızı çekip, yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra Lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi gerçekleştirip bu güzel manzaraya öğle yemeğimizi almak üzere veda ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için Denizli’de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Yol üzerinde dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır. 

Öğle Yemeği : Burdur’da serbest zaman olarak alınacaktır. 

Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. 

Konaklama : Reis Termal Hotel , Karahayıt , Denizli

3. Gün: Pamukkale - Hierapolis Antik Kenti - Laodikya Antik Kenti - İstanbul 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılarak Hierapolis Antik Kenti’ne doğru hareket ediyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra bir sonraki durağımız Denizli'nin meşhur tekstil atölyeleri olacaktır. Buradaki alışverişlerimizi tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için restoranımıza doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimi gerçekleştiriyoruz Buradaki gezimizi tamladıktan sonra İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Turdayim.com etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır. 

Akşam Yemeği : Dönüş yolu üzerinde tesiste ekstra olarak alınacaktır.  

Konaklama : Bu gece otel konaklaması yoktur. 

Genel Şartlar

Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.

Araç içerisindeki koltuk düzeni Turdayim.com Operasyonu tarafından rezervasyon sırası göz önüne alınarak ayarlanmaktadır.

Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir.

Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

Mücbir sebeplerden ötürü otel değişikliği gerektiği durumlarda Turdayim.com otel kalite ve standartları aynı kalmak ve misafire bilgi vermek şartıyla otel değişikliği yapabilir.

Tur programımızda yer alan ekstra olarak belirtilen turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir.

Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle Turdayim.com sorumlu değildir.

Müze Kart almak isteyen misafirlerimiz Müze girişlerinden veya www.muzekart.com adresinden Müze Kart temin edebilir.

Turlarımızda ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır. 

16 kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux 

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega 

46 Kişilik: Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir & Man Neoplan

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRD091
LOKASYON:
Pamukkale
YEMEK:
1 akşam yemeği, 1 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

449TL

2 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 0850 840 00 87 - (0212) 288 63 65

İLETİŞİM

info@turdayim.com
0850 840 00 87 - (0212) 288 63 65
Nişancı Mah. Eyüp sultan bulv. No: 100/5
    Eyüp Sultan - İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.