İYİ SEÇİM!
  • Melen Çayı Rafting Paketi: Full Paket Rafting Turu
  • Melen Çayı Rafting Paketi: Full Paket Rafting Turu
  • Melen Çayı Rafting Paketi: Full Paket Rafting Turu
  • Melen Çayı Rafting Paketi: Full Paket Rafting Turu
  • Melen Çayı Rafting Paketi: Full Paket Rafting Turu
Full Paket Rafting Turu

Melen & Melenci rafting tesisi olarak 20 senedir rafting sporuna gönül veriyoruz. Rafting sporunu hem ticari olarak hizmet sektörü ile bağdaştırıyor hemde hayatımız da bir tutku olarak görüyoruz. İstanbul ve Ankara gibi illere yakın olmamız sebebiyle rafting sporunu mümkün olduğunca fazla kitleye sevdirmek ve bu heyecanı siz değerli katılımcılarımıza yaşatmayı amaçlıyoruz.

Her sene kazandığımız tecrübe ve deneyimlerin birikimiyle kendimizi geliştirirken sizlerinde güvenli bir şekilde rafting turunu tamamlamanızı ve maksimum keyif almanızı istiyoruz. Melen rafting tesisi olarak artan talebi karşılamak için her sene rafting tesisimizi kapasite olarak genişletiyor ve malzemelerimizi yeniliyoruz.Şuanda tesisimizde 30 adet sıfıra yakın rafting botu 5 adet daha eski botla tek seferde 250 kişi kapasite ile Düzce Melen Çayı’nda rafting yapma imkanı sunuyoruz. Sevgili raftig severler bu sayıyı yazmak okumak tabiki çok kolay bir şeydir. Fakat rafting sporu için tek seferde 250 kişilik bir organizasyonu yönetmek bilgi, birikim, hizmet ve sağlam bir operasyon gerektirmektedir.

DAHİL OLANLAR:
Sabah Kahvaltısı

Dönüş Yemeği

Fotoğraf Çekimleri ( Flaş disk bulundurun)

Kaza Sigortası

Rafting Kıyafetleri(Yaz ayları şort, tişört gibi malzemeler bulundurun)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#196
LOKASYON:
melen
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
MELEN RAFTİNG TESİSİ
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

160TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Melen Çayı Rafting Paketi ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.