EN İYİ FİYAT
 • Nice – Cenevre – Milano Turu: **Sabah Nice gidiş – Akşam Milano dönüş**

** Yol üstü turu bulunmamaktadır **

*6 Gece 7 Gün*
 • Nice – Cenevre – Milano Turu: **Sabah Nice gidiş – Akşam Milano dönüş**

** Yol üstü turu bulunmamaktadır **

*6 Gece 7 Gün*
 • Nice – Cenevre – Milano Turu: **Sabah Nice gidiş – Akşam Milano dönüş**

** Yol üstü turu bulunmamaktadır **

*6 Gece 7 Gün*
 • Nice – Cenevre – Milano Turu: **Sabah Nice gidiş – Akşam Milano dönüş**

** Yol üstü turu bulunmamaktadır **

*6 Gece 7 Gün*
 • Nice – Cenevre – Milano Turu: **Sabah Nice gidiş – Akşam Milano dönüş**

** Yol üstü turu bulunmamaktadır **

*6 Gece 7 Gün*
 • NİCE
 • CENEVRE
 • MİLANO
 • MONTE CARLO
 • CANNES
 • VERONA & GARDA
**Sabah Nice gidiş – Akşam Milano dönüş**

** Yol üstü turu bulunmamaktadır **

*6 Gece 7 Gün*

Önemli Uyarılar

Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir. 

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir. 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir. 

Ebeveynlerden herhangi birinin katılmadığı seyahatlerde 18 yaş altı çocuklar için muvafakatname alımı zorunludur. 

Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, cıkış saatleri 12:00 dır. 

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde bagaj ağırlığı 20 Kg dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa, bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 10 kg ila 15 Kg’a kadar düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlıklarında müşteriden tahsil edilecek ekstra ücret kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup Turdayim.com sorumluluğunda değildir. 

Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri müşteriden tahsil edilmekte olup Turdayim.com un sorumluluğunda değildir. 

Turdayım vize alımlarında konsolosluk ve müşterilerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Turdayım.com’un sorumluluğunda değildir. 

Belirtilen tüm vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip müşterilerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler. 

Yurtdışı gezilerinde depar tarihi itibari ile en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 

Yeşil pasaport sahiplerinin Shengen ülkeleri dışında kalan destinasyonlar da , gideceği ülkeden vize almaları zorunludur. 

Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir. 6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden müşterilerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir. 

Pasaportlarında vizesi bulunan ya da yeni vize almış olan tüm müşterilerimizin seyahat başlangıcından önce mutlaka vize başlangıç tarihlerini kontrol etmeleri önerilir. 

Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını GSM operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir. 

Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve içeriği diğer std tur paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda müşteri tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. 

Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Uçuş saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Turdayım, Havayolları ile müşterilerımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, saat yada gün değişikliği, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Turdayım sorumlu tutulamaz. 

Bazı havayollarında catering hizmetleri ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir. 

Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Turdayım sorumlu değildir. 

Kafile ile hareket eden turlarda ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
1.Gün İSTANBUL – NICE ( Eze & Monaco & Monte Carlo )

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:00’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1813 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:00’de Nice’e uçuş. Yerel saat ile 09:10’da varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında; Ünlü gezinti caddesi Promenade des Anglais, eski Nice bölgesi Vieille Ville, Nice şatosu ve limanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı ve Massena Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Eze & Monaco & Monte Carlo turuna (55 Eur) katılabilirler. İlk durağımız Tüm Cote d’Azur'un tünemiş köyleri arasında en etkileyici konuma sahip olan Eze. 427 mt rakımda denizin üzerinde yükselen Eze, Fransa'nın en yüksek sahil köyüdür. Konumu ve manzarası nedeniyle “kartal yuvası” olarak bilinen ve ortaçağ ambiyansını hissettiren kasaba da; Tepeden Fransa’nın güney sahilleri, taş evler, daracık taş sokaklar, keyifli kafeler ve hediyelik eşya dükkanları göreceğimiz yerler olacaktır. Tur sonrası Avrupa’nın göbeğinde krallıkla yönetilen minicik ülke Monaco’ya varıyoruz. Vatikan'dan sonra Dünya'daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliğinden sonra ise sofistike cazibe merkezi Monte Carlo’ya gidiyoruz. Limana demir atmış mega yatları, tasarımcı mağazaları, kumarhaneleri ve renkli gece hayatı. Avrupa’nın en ışıltılı noktalarından ünlü rüya kent Monte Carlo gezimizin ardından otelinize transfer ve konaklama otelinizde.Konaklama: 3 yıldız otellerde konaklama

2.

Gün
2.Gün NICE (St.Paul de Vence & Grasse & Cannes & Antibes) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra (St.Paul de Vence & Grasse & Cannes & Antibes) Fransız Rivierası kasabaları & Parfüm fabrikası ve müzesi turuna (75 Eur) katılabilirler. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan St.Paul de Vence, Güney Fransa’nın en güzel ortaçağ köylerinden biridir. Pırıl pırıl dağları ve Akdeniz'in nefes kesici manzaralarını süsleyen dolambaçlı sokaklar, zarif çeşmeler, güzel taş evler, asma kaplı taş duvarlar ve duvarlara sıkışmış heykeller birçok sanatçıya ilham olmasının sebebidir. Keyifli gezimizin ardından, dünyanın parfüm merkezi olarak bilinen Grasse’ı geziyoruz. Salt kokulara karşı görülmedik ölçüde duyarlı, parfüm tekniklerini öğrenmek ve mükemmel kokuya ulaşabilmek için Patrick Süskind’in ünlü “Koku” romanının kahramanı “Jean-Baptiste Grenouille” Grasse şehrine gelir. Dünyaca ünlü Parfüm fabrikasını ve gizemli kokuların kasabasını ziyaretimizin ardından Cannes’a hareket ediyoruz. Cannes Film Festivali ile özdeşleşen şehir, lüks tüketimin dünyadaki önde gelen merkezlerindendir. Meşhur Croisette Caddesi, Film Festivali Sarayı, alışveriş sokakları ve eski limanı ziyaret edeceğiz. Son durağımız ise denize açılan kale surlarının, zamana karşı koruduğu kasaba olan Antibes. Fazla el değmemiş sokaklarında doğal Fransız sahil kasabası yaşam tarzına tanık oluyor ve tarihi taş binaların, küçük kafelerin ve dükkanların arasında geziyoruz. Gezi sonrası otelinize transfer ve konaklama otelinizde.Konaklama: 3 yıldız otellerde konaklama

3.

Gün
3.Gün NICE – CENEVRE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası İsviçre'nin incisi Cenevre'ye doğru yola çıkıyoruz. Cenevre'ye varışımızın ardından panoramik

şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Jean Jacques Rousseu Adası, 

Birleşmiş Milletler ve Kızılhaç binaları ile eski şehir görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelinize transfer ve 

konaklama otelinizde.Konaklama: 3 yıldız otellerde konaklama

4.

Gün
4.Gün CENEVRE ( Annecy & Lozan & Montrö & Chillon Şatosu ) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Annecy & Lozan & Montrö & Chillon Şatosu turuna (75 Eur) katılabilirler. Leman Gölü’nün kuzey sahillerini baştan başa geziyoruz. Cenevre Gölü'nün en büyük ikinci şehri olan Lozan, bağlarla kaplı yamaçlarla çevrili üç tepe üzerine kuruludur. Fransız göl kıyısından etkileyici bir biçimde yükselen Savoy Alpleri, kafe ve butiklere sahip küçük sokaklar, şehir merkezindeki cadde manzarasını şekillendirir. Eski şehir, büyük ölçüde araba içermez ve İsviçre'nin Gotik mimarisinin en etkileyici parçası olan katedralin hakimiyetindedir. Ortaçağın önemli piskoposluk merkezlerinden biri olan ve ulusal tarihimizde çok önemli yeri olan Lozan şehrinde Uşi Antlaşması’nın yapıldığı Uşi Şatosu’nu, Lozan Antlaşması’nın yapıldığı Bourivage Oteli’ni ve Olimpiyat Müzesi’ni görüyoruz. Ardından Montrö’ye hareket ediyoruz. 19. yüzyılda, yazarlar, sanatçılar ve müzisyenler hoş bir göl kenarı tesisi olan büyülü Montrö'ye akın ettiler. O zamandan beri zengin, ünlü ve herkes için bir ziyaretçi mıknatısı oldu. Freddie Mercury'nin Cenevre Gölü kıyısındaki heykeli, Montrö Boğazlar Sözleşmesi’nin yapıldığı ünlü Montreux Palace Oteli ve Montrö Casinosunu görüyoruz. Göl kenarında yapacağımız yürüyüş sonrası ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu'nu panoramik olarak görüyoruz. Son durağımız ise merkezinden geçen Thiou Nehri’ne bağlantılı iki kanalı nedeniyle “Alpler'deki Venedik” yakıştırması yapılan romantik Annecy. Göl ile dağlar arasına sıkışmış sıra dışı konumundan ötürü “Fransız Alpleri’nin İncisi” olarak bilinen kasaba, kartpostalları süsleyen manzaraları ile büyülüyor. Gezi sonrası otelinize transfer ve konaklama otelinizde.Konaklama: 3 yıldız otellerde konaklama

5.

Gün
5.Gün CENEVRE – MİLANO 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası Milano’ya doğru yola çıkıyoruz. Vardığımızda yapılacak panoramik şehir gezisinde; Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’, Vittorio Emanuelle Pasajı, Doumo Katedrali ve Scala Meydanı keşif duraklarımız. Gezi sonrası otelinize transfer ve konaklama otelinizde.Konaklama: 3 yıldız otellerde konaklama

6.

Gün
6.Gün MİLANO ( Verona & Garda ) 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Verona & Garda Gölü turuna (55 Eur) katılabilirler. Shakespeare tarafından 15. yüzyılda kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan ve 700 yıllık tarihiyle romantik kent Verona’daki gezide, Romeo ve Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği ve İtalya’nın en büyük ikinci arenası il Erbe ve Signori meydanları görülecek yerler arasındadır. Verona turu bitiminde son buzul çağında buzullar tarafından biçimlendirilmiş ve Italya’nın en büyük gölü olan Garda Gölü’nü görüyoruz. Alpler ile ülkenin geri kalanı arasında bir köprü görevi gören göl, tüm turistlerin yaklaşık yüzde yedisini İtalya'ya çekmektedir. Gezi sonrası otelinize transfer ve konaklama otelinizdeKonaklama: 3 yıldız otellerde konaklama

7.

Gün
7.Gün MİLANO – İSTANBUL ( Como & Lugano ) 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Como & Lugano turuna (55 Eur) katılabilirler. İtalya'nın kuzeyinde bulunan Como, antik köyler ve enfes villalar ile süslenmiştir. İnsanı büyüleyen doğal manzaralarla sonuçlanan yeşil sırtlarla çevrilidir. Gölün kıyısında ünlü isimlerin malikanelerini eşsiz manzaralar eşliğinde görüyoruz. Como'da, Piazza Cavour, 14. Yüzyıl'dan kalma Duomo’yu gördükten sonra İsviçre’ye geçerek Lugano’ya hareket ediyoruz. Alpler'in eteklerinde bulunan İsviçre’nin en şık ve varlıklı göl kasabalarından bir tanesi olan Lugano Gölü’nün muhteşem manzaranın keyfini çıkarıyor; saat ve çikolata satan dükkânlardan alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Tur sonrası katılıma göre direkt veya otel üzerinden havalimanına transfer. Türk Hava Hava Yolları’nın TK 1876 seferi ile 18:55’te İstanbul’a hareket. Saat 23:45’te İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. bir başka turdayim.com organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruzçKonaklama: 3 yıldız otellerde konaklama
DAHİL OLANLAR:
· Türk Havayolları ile İstanbul – Nice / Milano – İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti,

· Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

· 3* otellerde 6 gece kahvaltı dâhil konaklama

· Tüm şehirlerdeki otel konaklama vergileri

· Havalimanı – otel – havalimanı transferleri

· Şehirler arası tüm otobüs yolculukları

· Panoramik Nice, Cenevre, Milano şehir turları

· Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

· TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

· Ekstra tur paketinde %10 indirim

· Ekstra turlarda 0 – 6 yaş ücretsiz, 7 – 12 yaş % 50 indirim

· Yol üstü turu bulunmamaktadır

HARİÇ OLANLAR:
· Vize ücreti

· Yurt dışı çıkış harcı bedeli

· Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

· Ekstra turlar

· Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

· Öğle ve akşam yemekleri

· Şöför ve rehber bahşişleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRD040
LOKASYON:
İtalya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
7 Sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul yeni havalimanı THY Kontuarı önü
BİTİŞ:
İstanbul yeni havalimanı THY Kontuarı önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

349

7 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0850 840 00 87

İLETİŞİM

info@turdayim.com
0850 840 00 87
Nişancı Mah. Eyüp sultan bulv. No: 100/5
    Eyüp Sultan - İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.