KAYIT    İLETİŞİM
KESİN ÇIKIŞ
  • Uludağ Otobüs Ulaşımı Hergün: İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Uludağ Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69,90TL'dir.
  • Uludağ Otobüs Ulaşımı Hergün: İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Uludağ Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69,90TL'dir.
  • Uludağ Otobüs Ulaşımı Hergün: İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Uludağ Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69,90TL'dir.
  • İstanbul Uludağ Gidiş Dönüş
  • Osmangazi Köprüsü Farkıyla
  • Araç içi Kahvaltı
  • Hergün Hareketli Otobüs Ulaşımı
  • Milli Park Giriş Ücreti Dahil
  • Kesin Hareketli
İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Uludağ Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69,90TL'dir.

Turdayim Araç Kalkış Noktaları

04:00 Beylikdüzü Migros Önü 

04:10 Avcılar Otobüs Durağı

04:30 Ataköy Atrium Önü

04:45 Mecidiyeköy Otobüs Durakları

05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı

05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

05:35 Bostancı Otobüs Durağı

05:40 Kartal Köprüsü Altı

06:00 Gebze Center Önü

ULUDAĞ'DAN HERGÜN

17:00 Dönüş Yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen saatlerde buluşup ; kahvaltı paket ve araç içi ikramlarımız eşliğinde Osmangazi Köprüsü geçerek yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ kayak merkezine ulaşıyoruz. Dağ ve gezilecek yerler hakkında yönlendirmelerimiz den sonra misafirlerimizi konaklayacakları otellere kadar eşlik ediyoruz. Tatiliniz bittiğinde dönüş günü görevli arkadaşımız sizi arayarak tekrar otelinizin önünden alıp İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Bursa'nın Meşhur İskendercisin de Beşyol İskender de vereceğimiz molanın ardından siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bir başka Turdayim.com organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
DAHİL OLANLAR:
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Araçta Kahvaltı Paketi
- Osman Gazi Köprüsü
- Milli Park Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
HARİÇ OLANLAR:
-Kişisel Harcamalarınız

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRDO1
LOKASYON:
Uludağ (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Araç içi kahvaltı paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
04:30 Ataköy Atrium Önü 05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 05:40 Kartal Köprüsü Altı 06:00 Çayırova Mc Donald's Önü 17:00 Dönüş Yolculuğu
BİTİŞ:
Ataköy Atrium Önü Etiler Akmerkez Ulus Kapısı Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü Kartal Köprüsü Altı Çayırova Mc Donald's Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

69TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Uludağ Otobüs Ulaşımı Hergün ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@turdayim.com
0850 840 00 87
MECİDİYEKÖY MAH. ŞEHİT ERTUĞRUL KABATAŞ CAD. CANITEZ İŞ HANI APT. NO:3/5 ŞİŞLİ / İSTANBUL
    ŞİŞLİ - İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.