KAYIT    İLETİŞİM
SON YERLER!
  • Yılbaşı Özel Uçaklı Trabzon Rize Ayder Yaylası Batum Turu:  Karadeniz’in eşsiz doğasını ve manzarasını doyasıya yaşamak, aynı zamanda Batum’u gezip gece hayatındaki eğlenceye katılmak için tadı damağınızda kalacak, unutamayacağınız farklı bir atmosfere gidiyoruz.
  • Yılbaşı Özel Uçaklı Trabzon Rize Ayder Yaylası Batum Turu:  Karadeniz’in eşsiz doğasını ve manzarasını doyasıya yaşamak, aynı zamanda Batum’u gezip gece hayatındaki eğlenceye katılmak için tadı damağınızda kalacak, unutamayacağınız farklı bir atmosfere gidiyoruz.
  • Yılbaşı Özel Uçaklı Trabzon Rize Ayder Yaylası Batum Turu:  Karadeniz’in eşsiz doğasını ve manzarasını doyasıya yaşamak, aynı zamanda Batum’u gezip gece hayatındaki eğlenceye katılmak için tadı damağınızda kalacak, unutamayacağınız farklı bir atmosfere gidiyoruz.
Karadeniz’in eşsiz doğasını ve manzarasını doyasıya yaşamak, aynı zamanda Batum’u gezip gece hayatındaki eğlenceye katılmak için tadı damağınızda kalacak, unutamayacağınız farklı bir atmosfere gidiyoruz.

Trabzon, Of, Uzungöl, Ayder, Fırtına Vadisi, Hopa, Batum, Batum Eğlence, Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Zilkale, Rize, Rize Bezi Dokuma Atölyesi, Vatan Çay, Sümela Manastırı

                                                                                        Gidiş :31.12.2020 Anadolujet 07:10

                                                                                        Dönüş:03.01.2021 Pegasus Havayolları 20:05

                                                                                        Gidiş-Dönüş Uçaklı

                                                                                        3 Gece Ayder Yaylası' da Konaklama

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul, Trabzon, Rize, Çayeli Çeçeva Köyü, Ayder Yaylası

Turdayim.com Havalimanı Servis Saatlerimiz; 

02:30 Beylikdüzü Migros Önü  

02:45 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

03:00 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

03:15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

İstanbul, Trabzon, Sera Gölü, Rize, Çayeli Çeçeva Köyü, Ayder Yaylası  

31.12.2020; Havalimanı'na kendi imkanları ile gelen misafirlerimizle 05:00’te Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Anadolujet'in 07:10 uçağı ile Trabzon Havalimanı’na hareket ediyoruz. Uçağımız Trabzon havalimanına iniyor ve bizi bekleyen aracımıza biniyoruz. Sera Göl'ü manzarası eşliğinde kahvaltımızı(ekstra) aldıktan sonra Rize İlimizin Çayeli ilçesindeki Çeçeva Köyü’ne hareket ediyoruz. Burada bir çok çay markasının, dizi film ve reklam çekimlerinin yapıldığı uçsuz bucaksız çay bahçelerini ziyaret ediyoruz. Çeçeva Köyü Çay Bahçeleri Turu gezimiz yörenin minibüsleri ile yapılacaktır. (40TL) ekstra. Gezimizin ardından dinlenmek ve Yılbaşı Gala Gecesi için Ayder Yaylasına Konaklama yapacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. 

Yılbaşı proğramına katılmak isteyen misafirlerimiz ile eğleceli bir Karadeniz gecesi yaşamaya gidiyoruz. Tulum ve Kemençeye doyamayacağımız bir yılbaşı eğlencesi 

Menü: Çiğ Köfte, Atom, Havuç Tarator, Haydari, Şakşuka, Mevsim Salata, Lahana Sarma, Karışık Izgara, Laz Böreği, Çerez, Mevsim Meyveleri, Limitli Yerli İçki (3 Kadeh) Gece Çorbası (300TL)

Sabah Kahvaltısı: Akpınar Restaurant Açık Büfe veya Serpme Olarak Alınacaktır. (Ekstra)  

Öğle Yemeği: Pınar Alabalık (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yılbaşı Gecesinde Alınacaktır (Ekstra)

Konaklama: Yeşil Vadi Otel, Oris Ahşap Otel, Oris Green Otel, Bahri Otel


2.

Gün
Fırtına Vadisi, Zilkale, Palovit Şelalesi, Hopa, Batum 2. gün programını görmek için tıklayınız

Çamlıhemşin, Palovit Şelalesi, Zilkale, Şenyuva, Çinçiva, Çat Vadisi, Zipline, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Hopa, Sarp, Batum, Gonio Kalesi, Orta Camii, Piazza Meydanı, St. Nİcholas Kilisesi, Ermeni Kilisesi, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Poseidon Anıtı, Ali Ve Nino, Alfabe Kulesi , Borçka Karagöl 

01.01.2021; Gününde Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'nda bulunan Gelintülü Şelalesi, Horon Düzlüğü gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilir sohbet esnasında Meşhur Balcı Seferde Közde yapılmış türk kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Kahve Keyfimizin ardından filmlere konu olmuş Sevdaluk ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerinin çekildiği köyleri görme imkanı bulabileceğiniz ekstra turumuza katılım gösterecek misafirlerimiz için gerçekleşecek programımız; Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi gezimiz düzenlenecektir. Katılmak istemeyen misafirlerimiz Çamlıhemşin ' de serbest olarak vakit geçirebilirler. Ekstra programımızın ardından Ardeşende bulunan tek Hes yapılmayan Fırtına Deresin de bulunan tesisimize gidiyoruz. Tesisimizde alacağımız bölgeye has olan benekli alabalık yemeğimizin ardından sizler için ekstra olarak yapacağımız Zipline, Karadeniz’in yükselen trendi Zipline, Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile ip aktivitesi yapılabiliyor. GİDİŞ BEDAVA DÖNÜŞ 20 TL :)))) (Ekstra) eğlencemizin sonrasında Hopa' dan geçerek ülkemizi Gürcistan'a bağlayan Sarp sınır kapısına Çoruh Nehri'nin Karadeniz'e dökülen yerine konumlandırılmış Batum'a giriş yapıyoruz. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Batum’da ilk olarak küçük bir sahil kasabasında olan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’ni seyredip, dillere destan olan Ters Ev için küçük bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Avrupa Meydanı'nda göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz. Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait st. Nicholas Kilisesi'ni geziyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşaa edilmiş kilise aktif olarak kullanılmaktadır. Tiyatro Meydanı’nda, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binası'nı, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesi'ni görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp alışveriş ve Casino da vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama için otelimize geçiyoruz.  

Not: Gürcistan ile aramızdaki Sarp sınır kapısı Covid-19 dolayısı ile kapalı olup Batum geçişi olmaz ise Rehberimiz farklı bir tur yapacaktır. (Ekstra) 

1-) Alternatif Tur: Zilkale Palovit Şelalesi Turu Çat Vadisi, Çinçiva, Şenyuva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi: Bu turumuz bölgemizde yer hizmetlerimiz sağlayan Şamata Tur farkı ile yapılmaktadır. Kişi başı 50 TL. (Ekstra) 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır 

Öğle Yemeği: Çarkçı Restaurant’ta Serbest Menü Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Batum'da Gürcü Gecesi ( Ekstra 50 Lari).

Konaklama: Yeşil Vadi Otel, Oris Ahşap Otel, Oris Green Otel, Bahri Otel

3.

Gün
Rize, Rize Bezi Dokuma Atölyesi, Of, Çaykara, Uzungöl 3. gün programını görmek için tıklayınız

Rize, Rize Bezi Dokuma Atölyesi, Of, Çaykara, Solaklı Deresi, Uzungöl 

02.01.2021; Gününde Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı ardından Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Rize bezleri yapımını canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz Tekpa Rize Bezi atölyesine gidiyoruz. Rize bezinin en büyük özelliği vücuttaki teri çekip vücudun serin ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından panoramik olarak Rize Kalesi'ni görüyoruz. Of - Çaykara - Taşkıran güzergâhından Uzungöl’e ulaşıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan ağaç türleri, asma köprüleri, sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz bölgedeki aktivitelere katılabilirler. Serbest zamanımızın ardından dinlenmek için konaklama yapacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır 

Öğle Yemeği: Uzungöl Restauranları Serbest Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır.

Konaklama: Uzungöl Otelleri

4.

Gün
Vatan Çay, Sürmene Bıçak, Sümela Manastırı, Trabzon 4. gün programını görmek için tıklayınız

Vatan Çay, Sürmene Bıçak, Maçka, Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı, Trabzon 

03.01.2021’ nin ilk gününde otelden çıkış işlemlermizi tamamlayıp Trabzon İlimizin Sürmene ilçesi istikametine doğru yola çıkıyoruz, dövme el bıçakları hakkında bilgiler alıp alışveriş molası veriyoruz. Molamızın ardından Araklı da bulunan Vatan Çay Fabrikasına içimi ve lezzeti güzel dökme ve aromalı çay üretim tesislerimizi ziyaret edip çay demlenmesi hakkında bilgi aldıktan sonra alışveriş için serbest zaman. Alışveriş Molamızı tamamladıktan daha sonra Trabzon’a geçiyoruz. Öğle yemeğimiz aldıktan sonra Altındere Milli Parkı sınırları içinde bulunan Maçka ilçesindeki Sümela Manastırı’nı ziyaret edip, Sümela Manastırı'nın açık olan bölümlerini rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraflıyoruz. Ziyaretimizin ardından Trabzon merkezde serbest zaman veriyoruz. Belirtilen saatte aracımızda buluşup bu unutulmaz gezimizi geride bırakıp havalimanına geçiyoruz. Pegasus Havayolları 20:05 uçuşuyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştirip bir sonraki Turdayim organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Set-Menü Alınacaktır. 

Öğle Yemeği: Trabzon’da Serbest Menü Olarak Alınacaktır. 

DAHİL OLANLAR:
- Pegasus Havayolları İle Ekonomik Sınıf Gidiş Dönüş Uçak Bileti
- 3 Gece Otellerde Konaklama
- Otelde 3 Sabah Kahvaltısı
- Otelde 2 Akşam Yemeği
- Otopark Ücretleri
- Milli Park Girişleri
- Tüm Çevre Gezileri
- Profosyenel Rehberlik Hizmetleri
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Lüks Araçlar İle Ulaşım


HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
- Yılbaşı Gala Gecesi (300TL)
- Yurtdışı Çıkış Harcı (50 TL)
- Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Batum Girişi Hakkında


Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye cumhuriyeti vatandaşları Batum’a üzerinde Tc Kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları veya pasaportları ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, evlilik cüzdanı vs.) geçiş yapılamamaktadır. Tc Vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için noterden onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir, (velayet olsa dahi) muvafakatnamenin hem anne hem babadan onaylı olması gerekmektedir.

Önemli Not: Batum girişleri yeni çipli kimliklerle yapılmaktadır..Yeni kimlik kartına başvuran misafirlerimizin eski kimlikleri iptal olduğu için geçerli değildir bu yüzden yeni çipli kimlikleri gelene kadar Batum'a geçiş yapamamaktadırlar.


Zorunlu seyahat sigortası; Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar


Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz, Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter


Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TRDYILB01
LOKASYON:
Karadeniz (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
03:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 03:45 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 04:00 İncirli Ömür Plaza Önü 05:00 İstanbul Havalimanı İç Hatlar Terminali
BİTİŞ:
Sabiha Gökçen havalimanı İç Hatlar Terminali
İPTAL POLİTİKASI:
Turlara Göre İptal Şartları: Konaklamalı turlarda rezervasyon giriş tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal hakkı bulunmaktadır. 7 İş günü altında %100 No show uygulanır, iade yapılamaz. Günübirlik Turlarda, tur başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilir. 3 iş gününün altında iptal taleplerinde %100 no show uygulanır, iade yapılamaz. Yurtdışı Turlarda tur başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal değişiklik yapılabilmektedir. 30 gün altında iptal değişiklik yapılamaz ve %100 no show uygulanır. iade yapılamaz. Mücbir Sebepler: Mücbir sebepler kapsamında kişinin kendisi veya birinci derece yakınınızın vefatı, öngörülemeyen bir rahatsızlık olması durumunda tam teşekküllü bir hastaneden alınacak seyahat engel durumunu belirtir rapor , vefat belgesi ile iptal talebinde bulunulabilir.

TARİH VE FİYATLAR

1.290TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Uçaklı Trabzon Rize... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@turdayim.com
0850 840 00 87
MECİDİYEKÖY MAH. ŞEHİT ERTUĞRUL KABATAŞ CAD. CANITEZ İŞ HANI APT. NO:3/5 ŞİŞLİ / İSTANBUL
    ŞİŞLİ - İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.